O mnie

Jak wiecie pierwsze wrażenie nie ma drugiej szansy, dlatego zanim poznacie bliżej Po Prostu MIŁOŚĆ Agencję Ślubną Aneta Rolek i każdy z jej działów, chciałabym abyście choć trochę mogli poznać mnie.

Nazywam się Aneta. Jestem certyfikowaną konsultantką ślubną. Wokalistką kochającą ballady muzyczne, ale i skrajne im dźwięki klubowe. Miłośniczką ślubów, którą za każdym razem wzruszają przysięgi małżeńskie jak i same uroczystości ślubne. Kreatorką wesel, uwielbiającą celebrować wszystkie piękne chwile. Estetką. Kolekcjonerką wspaniałych momentów uwielbiającą podróże. Romantyczką kochającą zachody słońca i nie lubiącą nudy, bo niekiedy wszystko czego pragnę to wieczór na kanapie u boku ukochanej osoby z kubkiem ulubionej herbaty.

Mam ogromne szczęście do wspaniałych par, które obdarzają mnie zaufaniem i z pośród tak wielu osób wybierają właśnie mnie, abym towarzyszyła im w tak szczególnym dniu. To fascynujące być częścią ich miłosnej historii! A wszystko dzięki pasji do muzyki, którą mam w sobie od najmłodszych lat, bo to właśnie ona zaprowadziła mnie do miejsca w którym jestem i w którym spotykam się z Wami.