Bardzo polecamy Panią Anetę. Goście byli zachwyceni jej cudownym śpiewem. Bardzo dobrze pracowało nam się z panią Anetą, jest osobą profesjonalną i zaangażowaną.Jeszcze raz bardzo dziękujemy!!
Bernadeta
Panią Anetę i jej cudowny śpiew polecam jak nic innego! Śpiew Pani Anety sprawił, iż nasz ślub był magiczny i nie zapomnimy tej chwili do końca życia. Wszyscy goście byli zachwyceni i po ceremonii opowiadali jak dzięki temu ślub był przepiękny i wzruszajacy. Kontakt i pomoc w wyborze pieśni odpowiednich do danej części mszy, były fantastyczne, za co jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Katarzyna
Serdecznie polecamy oprawę wokalną ślubu Po Prostu Miłość. Pani Aneta jest cudowną, pełną zaangażowania osobą. Sprawiła że nasza msza była wyjątkowa i niepowtarzalna. Goście byli wzruszeni. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i wyszło przepięknie, z resztą nie mogło być inaczej biorąc pod uwagę taki talent. Jeszcze raz ogromnie dziękujemy.
Natalia
Jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy wokalnej ślubu jaka zapewniła nam Pani Aneta. Piękny głos, genialne wykonanie pieśni. Profesjonalizm w kontakcie z klientem, wszystkie szczegóły dopracowane i dopięte na ostatni guzik. Serdecznie polecamy.
Elżbieta
Z mężem jesteśmy zachwyceni i szczęśliwi że Pani Aneta uczestniczyła w tym dniu z nami. Za Głos oraz profesjonalizm wielki ukłon. Na prawdę coś pięknego. Dziękujemy bardzo za ciarki na ciele, oraz za cudowne wspomnienia i czas w kościele dzięki Pani było pięknie. Dziękujemy również za pomoc w walce o pieśni z organista. Jest Pani niesamowitym człowiekiem # życzymy samych sukcesów, i wszystkiego co najlepsze! Dziękujemy za wszystko! I polecamy z całego serduszka.
Ewelina
Serdecznie polecamy Panią Anetę. Śpiew na ślubie był idealny. Mimo że wymyśliliśmy niestandardowy repertuar, bezproblemowo Pani Aneta nauczyła się dla nas nowej pieśni. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za piękną oprawę .
Kacper
Pani Anetka śpiewała na naszym ślubie było po prostu przepięknie łzy same płynęły do oczu. Bardzo nam się podobało a goście byli zachwyceni i pytali kto tak pięknie śpiewa. Bardzo polecamy Panią Anetkę, a jej napis MIŁOŚĆ bardzo prześliczny polecamy z całego serduszka i zachęcamy do korzystanie z jej usług.
Kamila
Ślicznie dziękujemy za przepiękna oprawę mszy ślubnej. Mimo deszczowej pogody ten dzień był piękny. Głos Pani Anety poruszył wszystkich gości. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecamy.
Magdalena
Z całego serca polecamy Panią Anetę. Zarówno my jak i wszyscy goście jesteśmy zachwyceni jej pięknym głosem. Dziękujemy bardzo za przepiękną oprawę i że sprawiła Pani że nasz dzień stał się jeszcze piękniejszy!
Ewa