01

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I PRZYJĘCIA WESELNEGO

A gdyby tak w moje ręce w pełni powierzyć organizację ślubu i przyjęcia weselnego? 

Towarzyszę Wam na każdym etapie przygotowań, przejmując wszystkie obowiązki, proponując odpowiednie rozwiązania oraz współpracę z najlepszymi podwykonawcami. Pośredniczę w kontaktach, wspierają Was przez cały okres współpracy, a w dzień ślubu koordynuję pracę wszystkich usługodawców. 

Wam nie pozostaje nic innego jak tylko celebrować szczęście i miłość!

02

CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I PRZYJĘCIA WESELNEGO

Macie za sobą pierwsze kroki w przygotowaniu ślubu i wesela? Nie wszyscy wykonawcy zostali zarezerwowani? A może nie wiecie, gdzie szukać spełnienia pozostałych ślubnych marzeń? Bez obaw! 

Bez względu, na jakim etapie organizacji jesteście, zapewniam wsparcie, planuje logistykę oraz dbam o prawidłową współpracę z podwykonawcami, oraz pomagam w przygotowaniu poszczególnych aspektów

03

KOORDYNACJA ŚLUBU I PRZYJĘCIA WESELNEGO

Jeśli samodzielnie udało Wam się zaplanować ślub i przyjęcie weselne, możecie być z siebie dumni. Teraz czas na najlepszą zabawę! 

Zapewniam pokój, wsparcie, dyskretnie zwracam uwagę na wszystkie szczegóły, przejmuje ważniejsze obowiązki, po to, abyście tego dnia mogli bawić się tak dobrze, jak Wasi goście (albo i lepiej!) w pełni czerpiącymi i delektującymi się każdą z chwil.

04

OPRAWA WOKALNA ŚLUBU

Marzysz o wyjątkowej oprawie wokalnej ślubu?

Swoim śpiewem uświetniam ceremonie, wzbogacam podniosłość i szczególność momentu oraz dostarczam wzruszeń. Z wielką starannością i wysoką jakością opartą wieloletnim doświadczeniem wykonuje utwory na żywo. Pomagam w wyborze repertuaru na podstawie aktualnie panujących przepisów oraz wspieram wiedzą i służę pomocą przez cały okres współpracy.

05

WYNAJEM ŚWIECĄCYCH NAPISÓW

Co powiecie na odrobinę blasku na Waszym przyjęciu?

Zapewniamy wynajem świecących liter, kompleksowy montaż i demontaż napisu, oferujemy samodzielną organizację z właścicielem obiektu, lub terenu, na którym pozostawiamy napis.