Nasze pierwsze Targi Ślubne

W ubiegłym roku o podobnej porze z głową pełną pomysłów, wiary we własne marzenia pakowałam się do Warszawy na szkolenie Konsultant Ślubny, Event Manager. Myśl o własnej firmie była daleka od jej urzeczywistnienia, ale uparcie po nią dążyłam. Nie było łatwo i tak naprawdę nadal nie jest, ponieważ stworzenie własnego miejsca wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i nieustającą pracą. W tym miejscu same marzenia nie wystarczą, trzeba odwagi, realnych kroków i działań, a przede wszystkim trzeba ludzi, którzy pomogą spełnić te marzenia.

Myśl o wystawieniu się na XV Podkarpackich Targach Ślubnych pojawiła się końcem ubiegłego roku i od tamtej pory robiliśmy co mogliśmy, aby miejsce w jakim się poznamy utkwiło Wam w pamięci. Do zrobienia i załatwienia było wiele, ale radość z tworzenia rekompensowała wszelkie zmęczenie.

Wizja naszego stanowiska powstała szybko i skrupulatnie krok po kroku ją realizowaliśmy, aby to co miałam przed swoimi oczami nabrało realnych kształtów. Jako estetka i romantyczka chciałam zadbać i dopracować każdy najmniejszy szczegół i dzięki Wam, Waszym słowom, reakcją, czuje, że dobrze wykonałam swoją pracę.

Udział w tak ogromnym wydarzeniu jakim są Podkarpackie Targi Ślubne był dla nas czymś wyjątkowym i z pewnością jest to jedno z najbardziej niesamowitych doświadczeń, którego nie jestem w stanie porównań z niczym innym. Poznaliśmy i spotkaliśmy wiele inspirujących i ciekawych osób, którzy tak jak my tworzą i są częścią branży ślubnej. Spędziliśmy czas w przyjemnej i bezkonkurencyjnej atmosferze, pomimo tego, że przecież wielu wystawców oferowało ten sam zakres usług. Stres jaki mi towarzyszył był olbrzymi, ale kiedy pojawiliście się Wy to wszystko od razu minęło. Zaskoczyliście nas tak licznym odwiedzaniem naszego stanowiska i tym, że niektórzy z Was szukali właśnie tego miejsca. Musicie uwierzyć mi na słowo, że radość z tego powodu jest nie do opisania!

Dziękuje Wam za wszystkie miłe słowa, ciepłe uśmiechy i chęć poznania nas. Spotkania z Wami były czymś wyjątkowym! Mamy nadzieję, że zobaczymy się jeszcze nie raz! A wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *